KONST / Litografier / Färglitografier 14088584
nr 1408 8584
Färglitografier
4 st, Signerade Frederic, oramade lösa blad, bladets mått: 50x70 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:11:04
150 kr
200 kr
250 kr